Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Multich. Farrya Gavany´s Bohemia

peruánský naháč - malý (fena)

 Jch CZ, Ch CZ, GCh CZ, Jch SK, Ch Sk, GCh SK, Ch Pl, Ch Hu,
Ch Austria, German Ch, EW, Central-East European Winner

new champion of Slovenia and Croatia

 

Matka vrhu "C" a "D" - od Remetky

Alias:

Datum narození:   

Otec:      
Matka: 

Chovatel:
Majitel:

FARRYA

17. 06. 2008

Ashley Boy od Cidliny
Bochica Ollanta Pazzda

Gabriela Zemancová
Mgr.Kubošová Danuše

Bonitace:
Výška/délka: 
Váha: 
Zuby:

Rodokmen:
Foto:

chovná (19. 9. 2009 Třebíč) - 3x výstava
37cm/39cm
7,60  kg
6/6 + 1(1)/2

otevřít
otevřít

Charakteristika:
Farrya je velmi výstavně úspěšná fenka peruánského naháče malého.

Zdravotní vyšetření:
22. 4. 2010 - Vyšetření očí - prosté příznaků dědičných onemocnění (MVDr. Beránek)
10. 3. 2010 - Vyšetření luxace patelly - 0/0 (MVDr. Čáp)            

Výstavy:

Farrya splnila podmínky pro udělení titulu Klubový šampion KCHMPP, SK

  • 15. 6. 2013- SVP Kamenny mlyn pri Bratislave (SK)
    rozhodčí: Josef Němec
    tř. šampionů: V1, CAC, CC, BOB

     
  • 16. 5. 2013 Světová výstava psů, Budapešť (HU)
    rozhodčí: Dr. José Luis Payro Duenas (MEX)
    třída šampionů: V1, CAC
     
  • 16. 3. 2013 SV KCHMPP Nedanovce, SK
    rozhodčí: MVDr. Gabriela Ridarčíková
    třída šampionů- V1, CAC, CC

Farrya splnila podmínky pro udělení titulu SLOVINSKÝ ŠAMPION

  • 9.12. 2012 Winter Winner CACIB Celje
    rozhodčí: Dr. Orietta Zilli, I
    třída šampionů- V1, CAC, CACIB, BOB, Winter Winner
  • 8. 12. 2012 SVP  Celje
    rozhodčí: Željka Fon Zidar
    třída šampionů- V1, CAC, BOB, Klubový vítěz
  • 8. 12. 2012 - CACIB Celje
    rozhodčí:  Zlatko Kraljič
    třída šampionů- V1, CAC, CACIB, BOB

Udělen titul CHORVATSKÝ ŠAMPION

  • 18. 11. 2012 - CACIB Zagreb
    rozhodčí: Maria Grazia Miglieta, I
    třída šampionů- V1, CAC, CACIB, BOB, Zagreb Winner
     
  • 17. 11. 2012 - CACIB Zagreb
    rozhodčí: Ramuné Kazlauskaité, LT
    třída šampionů- V1, CAC, CACIB, BOB

7. 12. 2011 - Udělen titul NĚMECKÝ ŠAMPION (VDH)

21. 9. 2011 - Udělen titul  MAĎARSKÝ ŠAMPION

  • 21. 8. 2011- MVP Lipsko, D
    rozhodčí: Miroslav Zidar, Slov
    třída šampionů - V1, CAC, VDH, CACIB, BOB
    Farrya splnila podmínky pro udělení titulu NĚMECKÝ ŠAMPION.
     
  • 20. 8. 2011- NVP Lipsko, D
    rozhodčí: Piotr Król, PL
    třída šampionů - V1, CAC, VDH, BOB
     
  • 6. 8. 2011- NVP Pápa, Maďarsko
    rozhodčí: Tibor Gellén, HU
    třída šampionů - V1, CAC, HFGY- BOB
    Farrya splnila podmínky pro udělení titulu MAĎARSKÝ ŠAMPION.

29. 6. 2011- Udělen titul  RAKOUSKÝ ŠAMPION

  • 19. 6. 2011. MVP Klagenfurt, A
    rozhodčí: Marija Kavčič, SLO
    třída šampionů - V1, CACA, CACIB, BOB
    Farrya splnila podmínky pro udělení titulu RAKOUSKÝ ŠAMPION

​15. 5. 2011 Udělen titul  SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPIÓN

  • 15. 5. 2011 - SPRINGDUODANUBE MVP Bratislava
    rozhodčí: MVDr. Vladimír Piskay, SK
    třída šampionů - V1, CAC, CACIB, BOB

  • 14. 5. 2011- SPRINGDUODANUBE MVP Bratislava
    rozhodčí: Gerard Jipping, NL
    třída šampionů - V1, CAC, CACIB, BOB
    Farrya splnila podmínky pro udělení titulu Slovenský grandšampión krásy

  • 1. 5. 2011- NVP Banská Bystrica, SK
    rozhodčí paní Ewa Stolarska, PL
    třída šampionů- V1, CAC, BOS, BOB

  • 30. 4. 2011- KV Remata, SK
    rozhodčí: Maciej Kozber , PL
    třída šampionů - V1, CC, CAC, BOB

  • 24. 4. 2011- MVP Dresden, DE
    rozhodčí: Rony Doedijns, NL
    třída šampionů - V1, CAC, CACIB, BOB

  • 16. 10. 2010- MVP Komárom, HU
    rozhodčí: Erdös Lászlo, HU
    třída šampionů: V1, CAC, CACIB, BOB

  • 2. 10. 2010 - EVP Celje, SL
    rozhodčí: Horst Kliebenstein, D
    třída šampionů - V1, CAC, CACIB, Evropský vítěz

  • 11. 9. 2010 - NVP Zelená Hora, PL
    rozhodčí: Aleksandra Lubaszka (PL)
    třída šampionů: V1, CWC, BOB

  • 5. 9. 2010 - NVP Mosonmagyaróvár (Hegyeshalom), HU
    rozhodčí: Dr. Zsuzsanna Vaczi-Balogh (HU)
    třída šampionů - V1, CAC, BOB

​25. 8. 2010 udělen titul ŠAMPIÓN SLOVENSKA

  • 22. 8. 2010 - DUODANUBE Bratislava, SK
    rozhodčí: Gabriela Ridarčíková, SK
    třída šampionů - V1, CAC, CACIB
     
  • 21. 8. 2010 - DUODANUBE Bratislava
    rozhodčí: Alfredo Alessandri (I)
    třída šampionů - V1,CAC, CACIB, BOB
    Farrya splnila podmínky pro udělení titulu slovenský šampion
     
  • 7. 8. 2010 - Krajská výstava Kladno
    rozhodčí: Otakar Vondrouš
    třída vítězů - V1, Krajský vítěz

4 SUMMER NIGHT SHOW -  Split (22.-25.7.2010)

  • 25. 7. 2010 - MVP
    rozhodčí: Agnes Ganami Kertes (ISR)
    třída šampionů - V1, CAC, CACIB, BOB
     
  • 24. 7. 2010 - NVP
    rozhodčí: Cristian Stefanescu (RO)
    třída šampionů: V1
     
  • 23. 7. 2010 - MVP
    rozhodčí:Monique V. Brempt (B)
    třída šampionů - V1, CAC, CACIB, BOB
     
  • 22. 7. 2010  - NVP
    rozhodčí: George Schogol, GER
    třída šampionů: V1, CAC, BOB
     
  • 18. 7. 2010 - MVP Szombathely
    rozhodčí: Dr. Guido Vandoni (I)
    třída šampionů - V1, CAC, CACIB, BOB (HFGY)
     
  • 17. 7. 2010 - MVP Oberwart, A
    rozhodčí: Dušan Paunovič
    třída šampionů - V1, CACA, CACIB, BOB

22. 6. 2010 udělen titul POLSKÝ ŠAMPION

  • 12. 6. 2010 - NVP Erfurt, DE
    rozhodčí: Elsbeth Clerc (CH)
    třída šampionů - V1, CAC, Anw. Dt. Ch. VDH, BOB
     
  • 6. 6. 2010 - NVP Klatovy
    rozhodčí: Marie Marušková
    třída vítězů - V1, CAC

26. 5. 2010 Udělen titul ČESKÝ GRANDŠAMPION

  • 23. 5. 2010 - MVP Litoměřice
    r

    ozhodčí: Mgr. Zuzana Brotánková

    třída šampionů - V1, CAC, res. CACIB
    Farrya splnila podmínky pro udělení titulu Český grandchampion

     
  • 16. 5. 2010 - MVP Bratislava 
    rozhodčí: Blaž Kavčič, SLO
    mezitřída - V1, CAC, CACIB, BOB, Central - East European Winner
     
  • 15. 5. 2010 - MVP Bratislava, Cruft´s Qualification, SK
    rozhodčí: Damir Skok (HR)
    mezitřída - V1, CAC, CACIB, BOB
     
  • 8. 5. 2010 - MVP Salzburg, A
    rozhodčí: Iuza Beradze (GE)
    mezitřída - V1, CACA, CACIB, BOB
     
  • 2. 5. 2010 - MVP Praha
    rozhodčí: Rui Oliveira (P)
    třída šampionů - V2, Res. CAC
     
  • 25. 4. 2010 - MVP České Budějovice
    rozhodčí: Ing. Jaromír Dostál, DrSc.
    třída vítězů - V1, CAC, CACIB, BOB
     
  • 11. 4. 2010 - NVP Ostrava
    rozhodčí: Antonín Mudra
    třída vítězů - V1, CAC, Národní vítěz, BOB
     
  • 26. 3. 2010 - MVP Katowice
    rozhodčí: Ana Beatriz Knoll (Brazílie)
    třída otevřená - V1, CWC, CACIB
    Farrya splnila podmínky pro udělení titulu Polský šampion
     
  • 7. 3. 2010 - NVP Drzonków
    rozhodčí: Maria Zasada (PL)
    mezitřída - V1, CWC, BOB
     
  • 6. 3. 2010 - MVP Graz
    rozhodčí: Lisbeth Mach (CH)
    mezitřída - V1, CACA, CACIB, BOB
     
  • 7. 2. 2010 - MVP DUOCACIB Brno
    rozhodčí: Josef Němec
    mezitřída - V1, CAC, res. CACIB
     
  • 6. 2. 2010 - MVP DUOCACIB Brno
    rozhodčí: Zdenka Jílková
    mezitřída - V1, CAC, CACIB, BOB

​3. 2. 2010 Udělen titul KLUBOVÝ ŠAMPION

  • 22. 1. 2010 - NVP Glogów
    rozhodčí: Joanna Szczepańska-Korpetta (PL)
    mezitřída - V1, BOS, BOB, CWC

20. 1. 2010 udělen titul ČESKÝ ŠAMPION

  • 16. 1. 2010 - MVP Norimberk
    rozhodčí: Jochen H. Eberhard (DE)
    mezitřída - V1, CAC, Anw. Dt. Ch. VDH, CACIB, BOB
    Farrya splnila podmínky pro udělení titulu Klubový šampion
     
  • 8. - 10. 1. 2010 - NVP Olomouc (V. Hanácká národní výstava)
    rozhodčí: Marie Marušková (CZ)
    mezitřída - V1, CAC, Národní vítěz, BOB
    Splněny podmínky pro udělení titulu Český šampion
     
  • 8. 11. 2009 - MVP Letňany
    rozhodčí: Tatiana Deres - Tyagunova (RUS)
    mezitřída - V1, CAC, res. CACIB
  • 7. 11. 2009 - Klubová výstava Letňany
    rozhodčí: Karel Hořák
    mezitřída - V1, CAC
     
  • 25. 10. 2009 - MVP České Budějovice
    rozhodčí: Mgr. Božena Ovesná
    mezitřída - V1, CAC, CACIB, BOB
     
  • 9. - 10. 10. 2009 - NVP Bratislava
    rozhodčí: Hindse Jorgen (DK)
    mezitřída - V1, CAC, BOB
     
  • 20. 9. 2009 - Národní výstava Zielona Gora ( PL)
    rozhodčí: Małgorzata Lorenc (Pl)
    mezitřída - V1, CWC, Nejlepší dospělý jedinec, Vítěz plemene
     
  • 19. 9. 2009 - Klubová výstava Třebíč
    rozhodčí: Ant. Mudra
    mezitřída - V1, CAC, Klubový vítěz

7. 9. 2009 - udělen titul Slovenský šampión krásy mladých.

  • 16. 8. 2009 - MVP DUODANUBE Bratislava
    rozhodčí: Vladimír Piskay (Sk)
    třída mladých - V1, CAJC, BOB
  • 15. 8. 2009 - MVP DUODANUBE Bratislava
    rozhodčí: Marie Marušková
    třída mladých - V, CAJC, BOB
     
  • 12. 7. 2009 - NVP Košice
    rozhodčí: Andrzej Szutkiewicz (PL)
    třída mladých - V 1, CAJC, BOB
     
  • 7. 6. 2009 - MVP Nitra
    rozhodčí: Leszek Siejkowski (PL)
    třída mladých - V1, CAJC, BOB, Vítěz mladých GRAND PRIX SLOVAKIA 2009
     
  • 6. 6. 2009 - Speciální výstava KCHN Lysá n/Labem
    rozhodčí: Věra Sosnová
    třída mladých - V1, VSV ML, BOB
     
  • 23 . 5. 2009 - MVP Litoměřice
    rozhodčí: RNDr. J. Ovesná
    třída mladých - V 2

5. 5. 2009 - udělen titul český JUNIORCHAMPION

  • 3. 5. 2009 - MVP Praha Letňany
    rozhodčí: Josef Němec
    třída mladých - V1, CAJC
     
  • 26. 4. 2009 - MVP České Budějovice
    rozhodčí: MVDr. František Šimek
    třída mladých - V1, CAJC
     
  • 5. 4. 2009 - NVP Ostrava
    rozhodčí: Karel Hořák
    třída mladých - V1, CAJC, nejlepší mladá fena
     
  • 8. 2. 2009 - MVP Brno
    rozhodčí: Ing. J. Dostál, DrCs.
    třída dorostu - VN 1
     
  • 7. 2. 2009 - MVP Brno
    rozhodčí: C. Stefanescu
    třída dorostu - VN 1, best puppy                                  

 

 

TOPlist